Головне меню
Карьера
Компанія Avon була заснована в 1886 році Дейвідом МакКоннеллом в США.
На сьогодні Avon - всесвітній лідер в індустрії краси зі
130 - річним досвідом у сфері прямих продажів. Офіси Avon є більше ніж у 70 країнах світу, в яких працюють понад 40 000 співробітників.
Компанія Avon в Україні (ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн») розпочала свою діяльність у 1997 році. Головний офіс компанії розташований поблизу міста Києва в селі Щасливе, разом з центральним складським приміщенням та збиральною лінією. На сьогодні, в головному офісі в Україні працює більше 300 співробітників.
Місія
Місія

Бути світовим лідером в індустрії краси, Бути найкращою торгівельною маркою для жінок, Бути лідером прямих продажів, Бути найкращим місцем роботи, Бути найбільшою жіночою громадською організацією, Бути компанією, яка викликає захоплення

Бачення
Бачення

Бути компанією, яка краще за всіх розуміє і задовольняє потреби жінок всього світу у якісній продукції, висококласному обслуговуванні і самореалізації.

Цінності
Цінності

Довіра, Повага, Віра, Самокритика, Чесність

Ми в Avon знаємо: краса може змінити життя. Ми віримо, що вона здатна надихати та відкривати нові можливості для жінок: для Клієнтів, які користуються нашою продукцією, для 6 мільйонів Представників та більш ніж 30 000 співробітників, які працюють заради цієї мети.

Співробітники Avon, як ніхто інший, вміють досягати результату. Вони створюють зміни, а не чекають на них, працюють разом та розділяють одну місію - зробити життя жінок кращим. Кар'єра в Avon відкриває перед вами приголомшливі можливості розвитку своїх здібностей та навичок, роботи в команді талановитих людей, які люблять свою справу, та досягнення професійних успіхів.
І НАЙГОЛОВНІШЕ: ПРАЦЮЮЧИ В AVON,
ВИ ЗМІНЮЄТЕ НА КРАЩЕ ЖИТТЯ МІЛЬЙОНІВ... ТА СВОЄ ВЛАСНЕ!
В Avon ти маєш змогу мінятися та змінювати.
Ми за рішучі дії та самостійність, зважені ризики
та видимі результати
Avon - це розмаїття та необмежений простір для зростання.
Ми підтримуємо ініциативу та бажання навчатися.
Ми заохочуємо досягнення та допомагаємо зростати
Чи є у світі краси місце для успішної кар’єри?
Авжеж, є! Програма стажування від Avon «Be smart. Avon start» допомагає зробити правильний крок у побудові кар’єри та реалізації найамбіційніших планів!
«Be smart. Avon start» («Бі Смарт. Ейвон Старт») - це можливість розкрити свій потенціал, отримати досвід у команді професіоналів, познайомитися з бізнесом прямих продажів та проникнутися піднесеним духом ентузіазму, креативу та позитивних емоцій.
МИ ПРОПОНУЄМО:
досвід роботи в міжнародній компанії    |     участь у проектах       офіційні умови співробітництва    |     знижку на продукцію у розмірі 26%    |     переваги участі в конкурсі на відкриті вакансії    |     грошову винагороду в розмірі 4500 грн (до оподаткування)       комплексне безкоштовне харчування
Back
Next
Back
Next
AVON - це компанія, яка наносить туш на вії і дає їжу на столи, яка однією рукою бореться зі зморшками, а іншою - з раком грудей. Компанія, яка знає ціну ідеальним губам і все ж не мовчить, а говорить «ні» домашньому насильству і «так» самореалізації та фінансовій незалежності жінок.
Гаряча лінія  компанії:  0 800 50 50 80
Для реєстрації:  +38 0679183916   +38 0957606635
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
Avon у соціальних мережах: